16 Mayıs 2017 Salı

Bu Aralar ~


tokyo ghoul touka gif ile ilgili görsel sonucu

Merhaba!

Nasılsınız?Ben iyiyim.Yani sanırım iyiyim.

Yine bi kaç şeyden bahsettiğim bi yazı olacak.

Öncelikle,mayıs bitiyor ve yaz tatili yaklaşıyor(yeeey).Diğer taraftan,sınavlarım da yaklaşıyor.Benim için dua ediiin :)

Cumartesi günü bi 'bu aralar ne dinliyorum 4' hazırlamak istiyorum.İlk 'bu aralar ne dinliyorum' yazımda bahsettiğim gruplarla ilgili yeni güncel haberler var.Onları paylaşacağım.
Bu Aralar Ne Dinliyorum 1
Bu Aralar Ne Dinliyorum 2
Bu Aralar Ne Dinliyorum 3the hoopers yuhi mizuki ile ilgili görsel sonucu

Biliyorsunuz Hoopers ilk üye ayrılışını gerçekleştirdi.Onunla ilgili bi yazı da hazırlamıştım.Ayrılan üyeler Yuhi ve Mizuki.Adaletsizliğin bu kadarı demiştim,favori üyem Yuhi ayrılıyordu.
Ve,4 mayısta ayrılış konseri gözyaşları içinde gerçekleşti.
eğer üyelerin ayrılma nedenlerini ve detayları merak ediyorsanız yazıma ışınlana bilirsiniz
Bi de ayrılış konserinin doğum günümde olması,artı olarak yayının bi bölge dahilinde yayımlanması ayrı bi adaletsizlik.Anlamadıysanız açıklayayayım,konserin canlı yayını sanırım sadece Japonyada izlenebilir vaziyetteydi.


İlgili resim

Neyse ki yakın zamanda bütün konser (1 saatlik) youtube'a yüklendi.O konserin nasıl youtube'da kaldığını ya da telif yemeden yüklendiğini merak etsem de,şikayetim yok.Rahat rahat izledim ve ağladım.Fudanjuku'nun konserinin de bu şekilde yüklenmesi dileği ile :D
Az önce bitirdim ve buraya uçtum.

the hoopers yuhi mizuki ile ilgili görsel sonucu

Arkadaşlar,ağladım.Yine.Make A Next Story'de,Fudanjuku'nun ayrılış konserinde de ağlamayacağım demiştim ama salya sümük olmuştum.Ve burada da öyle oldu.
Aslında ağlamayacaktım.Ama ilk zaten Yuhi şarkıda kendi bölümünü söylerken gözyaşlarına boğulunca bende gitti tabii.Sonra mektuplarını okurken,kendimi tutamadım.Çoktan hüngür hüngürdüm.Ve konser bitene kadar,yağmur gibi su döktürdüm resmen.Çok üzüldüm yaa.
Üyelerin sonunda Yuhi ve Mizuki için hazırlamış olduğu video,harikaydı.Bana Hoopers dostluğunun ne kadar köklü olduğunu yeniden hatırlattı.
Hepsi ağladı.Ağlamaktan konuşamadıkları bölümler vardı hatta.
Hoopers'a yeni üyeler temmuzda gelecek.Little Hoop ve ya AXELL'den seçileceği tahmin ediliyor.
Her ne olursa olsun 8 kişilik Hoopers gibi olmayacağını biliyorum ve üzülüyorum.
Yine de sevmeye devam edeceğim.
Her ne olursa olsun Yuhi her zaman benim kızım.
Yuhi ve Mizuki,elveda.
Yuhi ve Mizuki ayrılış yazım
The Hoopers Yuhi&Mizuki ayrılış konseri (4 mayıs 2017)

Faky'den,Up Up Girls'den,AAA'den ve bunun gibi bi çok gruptan yeni haberler var.Cumartesiyi bekleyiiin.

Başka yazılarda görüşmek üzere!
Jaa ne minna! ^_^
Logo Design by FlamingText.com

6 yorum:

 1. Kıyamam sanaaa... Həyat ayrılıqlardan ibarətdir birdənəm. Rəbbim bu dünyada hər şeyin və hər kəsin fani olduğunu göstərmək üçün yaşadır buna bizə. Möhkəm olmaq lazımdır. Sən bir qrup üçün belə ağlayırsansa həyatda qarşılaşacağın gerçək ayrılıqlara necə dayanarsan?!
  Bu arada imtahanda sənə uğurlar. Dua edərkən səni də qataram bizim oğluşların sırasına ;) Hal-hazırda sənin üçün ən önəmli şey dərslərin.(Bir az anne yorumu oldu sanırım :))) Öpürəm o gözəl yanaqlarından...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Qorxmuram desəm heç doğru olmaz.İmtahanlar bitəndən sonra dərin nəfəs alıb rahatlayacağam.Həmişə il sonu imtahanlarından əvvəl stres olur.
   Nə bilim,mən dayanabilmirəm.Əslində başqa şeylərə ağlamıram amma belə şeylərə ağlayıram.Nə qədər dedim ağlamayacam ama olmadı.
   Sevgilər ben də sizi öpürəm :)

   Sil
 2. Hər şeyin başlanğıcı olduğu kimi ayrılıqda vardır. Əgər həyatımızda ayrılıq olmasaydı qalanların dəyərini anlamazdıq.. Bu arada mənimdə blog səhifəm var , gəlsən sevinərəm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haqlısınız.
   Əlbəttə gələrəm.Xoşgəlmisiniz. :)

   Sil
 3. Aaa niye sadece Japonya yayını varmış çok saçma , bazı Amerikan yapımlarını da Amerika dışında izletmiyorlardı , çok garip .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aşırı saçma.Neyse ki youtube'dan izleyebildim.
   ^_^

   Sil

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...