FUDANJUKU

FUDANJUKU
Kesinlikle dinleyin.

Bangtan Sonyeondan

Bangtan Sonyeondan
Kesinlikle dinleyin.

13 Haziran 2014 Cuma

Dünyanın mucizesi kocamanMerhaba sevgili izleyicilerim.Bu gün bir yıl önce paylaştığım bir paylaşımın devamını yazacağım.Teyzemin torunu olan kız hakkındaki paylaşımda kız daha küçüktü.Şimdi o kız torun büyüdü.Ve ben oraya gittiğimde onun harika fotoğraflarını yakaladım.Üstelik bu kez uyanık.Ha bu arada,adı Pırlanta.
Okudum bitti-Tess geritsen-Cerrah  Bu romanın her satırından kan sızıyor... Kitaba adını veren, planlı ve kanlı katil Cerrah gerilimi her an ayakta tutuyor.
Dr. Catherine Cordell Savannah’da seri cinayetler işleyen bir katilin vahşi saldırısına uğramıştır. Saldırgandan onu silahla vurarak kurtulmayı başarmıştır. Şimdi Boston’dadır. Ancak başka bir katil bu kentte de gerilim yaratmaktadır. Kadınların rahimlerini kesip alan ve korkunç işkencelere tabi tutan adama Cerrah adı verilmektedir. Catherine Cordell birdenbire bu katilin de hedefi haline gelecektir.
Çok satanlar listesinin müdavimlerinden Tess Gerritsen’in insan bedenini ve ruhunu en ince ayrıntısına kadar tarif ettiği tıbbi gerilim romanlarından beşincisi olan "Cerrah", inandırıcı kahramanları, sürükleyici diyalogları ve sürekli tırmanan gerilim duygusuyla bu türü sevenlerin hayran olacağı tarzda bir roman.

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...