FUDANJUKU

FUDANJUKU
Kesinlikle dinleyin.

Bangtan Sonyeondan

Bangtan Sonyeondan
Kesinlikle dinleyin.

25 Haziran 2014 Çarşamba

Kitap tanıtımı-Sarah Jio-Böğürtlen kışı"Canım Daniel'ım,

Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum."

Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel'ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır. Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel'ın boş yatağıdır. Bir de karlar içine gömülmüş olan oyuncak ayısı.

Seksen sene sonra Seattle yine mayıs ayında karlar altındadır. Köklü bir gazetede muhabir olan Claire Aldridge, bu doğaüstü olayı haber yapacaktır. Araştırmalarına devam eden Claire, küçük çocuğun bu zamana kadar sonuçlanmamış kaçırılma davasıyla karşılaşır. Evlat kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Claire, bu olayı çözmeye karar verir. Ancak çözdüğü her düğümün, onu Vera'yla olan bağlantısına yaklaştırdığından habersizdir…

Böğürtlen Kışı aşkı, umudu ve umutsuzluğu derinden anlatan muhteşem bir kitap Bu öyküyü yüreklerinizden kolay kolay silip atamayacaksınız.

İşte yeni bir kitapla karşınızdayım.Bu kitabın pdf'sini bulduğum için ayrı bir de mutluyum.Umarım ki,herkesin de hoşuna gider,benim çok hoşuma gitti. :)

Hiç tanımadığım bir yazar olan Sarah Jio,bu kitabı ile sanki beni büyüledi.Kitabı okuduğumdan değil,kitabın içinde nasıl bir öykünün okuyucuları beklediği zaten kitabın özetinden belli.İnsan bir kaç cümleyi okumasından öykünün ne tür bir güzellik olduğu göze çarpıyor,eminim bu özeti okuyanlar da bunu anlamıştır.Yukarıda da belirttiğim gibi bu kitabın Pdf'sini bulmam beni ayrı bir mutlu etti.Ben indireceğim,tabi sizi zorlayamam.Link bende,indirmek isteyenler buyursunlar. :)

Aşkı,umudu ve umutsuzluğu anlatan muhteşem bir eser.Benim çok hoşuma giden bir eser ve okuduğumda da bu ne kadar güzel olduğunu göreceğimi düşünüyorum. :)

Kitap paylaşımı yazarken,paylaştığım kitap hakkındaki bilgileri de ekleyeceğim. :)

İşte kitap bilgileri:

Kitap ismi:Böğürtlen kışı

Yazar:Sarah Jio

Yayınevi:Arkadya yayınları

Kategori:Roman dizisi

Fiyat:17,00 TL

Kitabı satın almak isteyenler tıklasın.  :)

Kitabın pdf'sini indirmek isteyenler tıklasın. :)


Dikkat:Bu kitap idefix.com sitesinden alınmıştır.Kitabı satın alırken bir sorun çıkarsa bunu idefix.com sitesine bildirin.

İyi Okumalar!


Alida MarmarisHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...