FUDANJUKU

FUDANJUKU
Kesinlikle dinleyin.

Bangtan Sonyeondan

Bangtan Sonyeondan
Kesinlikle dinleyin.

19 Haziran 2014 Perşembe

Kitap tanıtımı-Lisa Unger-Piyonun son hamlesi


"Kesinlikle okuduğum romanların en iyilerinden biri diyebilirim!"
-Tess Gerritsen-
Kanımda cinayet akıyordu. DNA'mın iki ipliğinde de cinayet yazılıydı. Bundan kaçmak için elimden geleni yapmıştım, ama nereye gidersem gideyim, orada da aynı kişiyim. Lana Granger, psikolojik sorunların yanı sıra cinsel kimlik karmaşası yaşayan ve sırları olan genç bir kızdır. Buna rağmen okul hayatında oldukça başarılıdır. Üniversite eğitiminin son yılında annesinin vasiyeti üzerine işe girerek kendi ayakları üzerinde durmak için çocuk bakıcısı olarak çalışmaya başlar. Bakıcılığını üstlendiği on bir yaşındaki Luke da kendisi gibi sorunlu bir çocuktur. Fakat zaman geçtikçe Lana, onun yalnızca çocuklara mahsus problemleri olmadığını, bunun da ötesinde tehlikeli biri olduğunu fark eder. Lana'yı içinden çıkılmaz bir girdabın ortasına sürükleyecek ve herkesten gizleyerek maziye gömdüğünü sandığı ölümcül sır, bu esrarengiz çocuğun eline geçmiş olabilir miydi? Belki de geçmişine ait eksik parçalardan biri Luke'un ta kendisiydi…
"Entrika ve gizemin kendini çokça hissettirdiği, sürprizlere açık bir gerilim."
-The New York Times-
"Sizi ters köşe yapıp hiç beklemediğiniz bir finale imza atacak sıra dışı bir roman."
-USA Today-
Türünün en iyilerinden, sürükleyici bir psikolojik gerilim. Lisa Unger'in romanlarıyla henüz tanışmadıysanız, başlamak için ne bekliyorsunuz?
-Harlan Coben-

İşte yine cinayet,işte yine gerilim.Tess Gerritsen'den en iyi alan  Piyonun son hamlesi,yine paylaşmaya bir kitap ararken garip kurgusu,cinayetle ilgili olması ve karakterlerin garipliği ile ilgimi çekti.Pdf'sini bulamadığım için şu anda okuyamayacağım ama çok güzel bir kitap gibi geldi bana ve pdf'si çıkar çıkmaz indirmeyi dört gözle bekliyorum. :)

Özetteki 'cinayet' sözcüğü benim dikkatimi bir ayrı çekmişti.DNA'sında cinayet yazılı olan bir karakterden bas eden bir kitap.Neden olmasın?Hemen pdf'sinin peşine düştüm ama kitabı satılı olan sitelerden başka bir şey bulamadım.Bu yüzden hayal kırıklığı ile bloga döndüm ve bu paylaşımı hazırladım.Kitap satılıyor,bilginize.İlgilenenler için işte kitabın satılı olduğunu bir site linki:

http://www.yargiyayinevi.com/kitabevi/35208-Piyonun-Son-Hamlesi.aspx

Kitap bilgileri
Kitap ismi:Piyonun son hamlesi
Yazar:Lisa Unger
Yayınevi:Martı yayınevi
Fiyat:19,00 TL
 

Tam anlamıyla okunması gereken bir kitap gibi geldi bana.Ve pdf'si çıktığında hemen indireceğim.Siz aldıysanız iyi okumalar.İyi günler! :)


Dikkat:Bu kitap idefix.com sitesinden alınmıştır.Kitabı satın alırken bir sorun çıkarsa bunu idefix.com sitesine bildirin.

Alida Marmaris

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...