FUDANJUKU

FUDANJUKU
Kesinlikle dinleyin.

Bangtan Sonyeondan

Bangtan Sonyeondan
Kesinlikle dinleyin.

18 Haziran 2014 Çarşamba

Sally Goldenbaum-Sahile düşen gölgelerTek bir ilmek bile atlamadan ipuçlarını toplama ve suç vakalarını çözme konusunda oldukça başarılı olan Liman Yolu Örgücüleri yeni bir cinayetle karşı karşıyadır. Örgü tutkunu dostlar dolunayın göz alıcı ışığı altında verilen özel bir yemek davetinde inanılmaz bir olaya şahit olurlar: Son model bir araba sarp kayalıklardan aşağı uçarak sulara gömülür. Bu olayın sonucunda hayatını kaybeden kişi ise örgücülerin tanıdığı biridir ve bu kişinin kazaya değil cinayete kurban gittiğinden şüphe edilir. Çeşitli dedikodular ve söylentiler eşliğinde ipuçlarının peşine düşen Liman Yolu Örgücüleri, katilin bu garip suç motifini çıkarmak için işbaşındadır.
İtiraf etmeliyim ki,Liman Yolu Örgücüleri kelimesini duyunca hiç bir şey anlamadım.Liman Yolu Örgücüleri de ne demek? diye düşünmüştüm.Ama konu polisiye olunca ister liman yolu örgücüleri olsun,ister limon yolu örgücüleri olsun kitabın peşine düştüm.Yeni çıktığı için haliyle kitabın pdf'sini bulamadım.Ama ilgilenenlere kitabın satıldığı bir site var.Linkini vereceğim.İşte link:http://www.dr.com.tr/kitap/sahile-dusen-golgeler//edebiyat/roman/romantik/urunno=0000000600718

Bu kitabı paylaşmamın sebebi benim gibi polisiye hayranı olan arkadaşlarım için polisiye kitapları bulmaktı.Ve başardım galiba.Sally Goldenbaum'un başka polisiye kitapları da var.Ve ben onları da bulmaya çalışacağım.Sally Goldenbaum hakkında  bir şeyler okumak isteyenler için işte adres:https://www.goodreads.com/author/show/191267.Sally_Goldenbaum

Kitap bilgileri
Kitap ismi:Sahile düşen gölgeler
Yazar:Sally Goldenbaum
Kategori:Polisiye,gerilim
Yayınevi:Martı yayınları
Fiyat:12,24 

Bence almaya değer bir kitap.Alırsınız isterseniz.Pdf'si çıktıktan sonra ben de okuyacağım.Bu aralar polisiye kitaplara fazla merak salmış durumdayım. :)

Dikkat:Bu kitap idefix.com sitesinden alınmıştır.Kitabı satın alırken bir sorun çıkarsa bunu idefix.com sitesine bildirin.

İyi Okumalar! :)
Alida Marmaris


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...