FUDANJUKU

FUDANJUKU
Kesinlikle dinleyin.

Bangtan Sonyeondan

Bangtan Sonyeondan
Kesinlikle dinleyin.

10 Ocak 2014 Cuma

Mark Palansky-Penelope

Uzun zamandır izlediğim Penelope kalbimde ayrı bir yer kazandı.Bende her mevzunun ayrı bir yeri vardır.Her birini koliler şeklinde kalbimin anbarına taşır, zamanı geldiğinde açıp bakarım.Güncemde de bunlardan bahs etmek hoşuma gidiyor.Mesela baktığım filmlerden ve dizilerden bahs etmek.Okuduğum kitaplardan da tabi bahs ederim.Koliler tozlanır yoksa, arada açmak lazım.
Neyse, gelelim konumuza.Penelope aslında ünlü bir ailede dünyaya geldi.Kendisinin doğduğu ailedeki cadı gelecekte olacak kız çocuğunu lanetler.Talihe bakın ki gelecekteki kız çocuğu Penelope.Lanete göre gelecekte doğacak olan kız çocuğu hayvan olarak tanıdığımız domuzun özelliklerini taşıyacak.Hiç 'Öööö!Bööö!' yapmayın çünki hiç de öyle iğrenç bir şey değil.İnsan bir kere izleyip öğrenmeli ama.

Domuza benzediği için annesi Penelope'yi hiç bir yere götürmüyor.Sokağa bile çıkmıyor, çünki diğer çocuklar tarafından dışlanıyor.Hangi çocuk domuza benzeyen bir çocukla oynamak ister ki?O yüzden annesi Penelope'nin eğitimini bile evde devam ettiriyor.

Eee, bu kız bir zaman gelecek büyüyecek, hep küçük kalacak değil ya.Onun için münasip talip bulmak lazım ama her kes Penelope'nin görünüşü yüzünden kaçıyor.Domuz burunlu olması yüzünden talip bulmak çok zor.

Bir keresinde eve bir talip sızıyor ve kıza aşık oluyor.O arayı da artık kendiniz izlersiniz, onu da anlatırsam filme bakmanın ne anlamı var?

İzlemek isteyenler için işte fragman, bir ilgilene bilirsiniz.Yayınımı burada sonlandırmak istiyorum.Hoşçekalın, arkadaşlar! :)-Alida-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...