FUDANJUKU

FUDANJUKU
Kesinlikle dinleyin.

Bangtan Sonyeondan

Bangtan Sonyeondan
Kesinlikle dinleyin.

2 Ocak 2017 Pazartesi

Okudum bitti - Yasmine Galenorn - Karanlık (Ayın Kız Kardeşleri #3)


yasmine galenorn karanlık ile ilgili görsel sonucu

Herkese merhaba!

Yılbaşından hemen sonra Karanlık'ı bitirmeyi başardım.Evet,bitti.Şimdi seriye devam edip etmemek arasında kararsızım.

Öncelikle,yani Karanlık'a başlamadan önce şöyle düşünmüştüm,bunu okurum,daha sonra belki dururum.Çünkü okumak istediğim başka kitaplar vardı,bir sürü kitap vardı ve kendimi zaman kaybediyormuş gibi hissediyordum.Sanırım duracağım,bu seriye daha sonra devam edeceğim.

Karanlık kitabına gelince,her zamanki gibi güzeldi.Gerçekten güzeldi.Menolly'e bayılıyorum,daha önce söylemiştim değil mi?Hayranım ona.D'Artigo kardeşlerden en sevdiğim o.Ya böyle daha güçlü, daha sert,daha benim istediğim gibi.

Kitabı Blackpink - Whistle,Fudanjuku - Starting Star ve BTS Jungkook - Begin'le okudum.Ne kadar uydu bilmiyorum ama ben bu üç şarkıyla okumaktan çok hoşlandım.Özellikle de Begin'le.

Karanlık hakkında söyleyebileceğim ilk şey bana göre en güzel vampir romanlarından biri olması.Gerçi seri sadece vampirlerden bahsetmese de Karanlık D'Artigo kardeşlerden Menolly'den bahsettiğim için bu kitap da bir nevi vampir kitabı oluyor.

Karanlık güzeldi,zaten Ayın Kız Kardeşleri serisi çok güzel.Okuyun.

Şimdi sizden tavsiye istiyorum devam edeyim mi yoksa durayım mı?

Kendinize iyi bakın,görüşürüz!
Jaa ne minna! ^_^

4 yorum:

  1. Bir vesileyle bu serinin ikinci kitabını okumuştum. Şimdi bu yazıdan sonra sanırım birinci ve üçüncü kitaplarını da okuyacağım. :))

    YanıtlaSil

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...