12 Haziran 2015 Cuma

Okuduk bitti-Julia Quinn-Sana muhtacım (Bridgertons #6 )


Her hayatta bir dönüm noktası vardır.
Bu öyle muazzam, keskin ve belirgin bir andır ki 
insan şüphenin en ufak gölgesi olmaksızın 
hayatının bir daha asla aynı olmayacağını kesinlikle bilir.

Londranın Neşeli Hovardası Michael Stirling için bu dönüm noktası, Francesca Bridgertonu ilk kez gördüğü andır. Evet, kalbinin hiçbir zaman birine bağlanmasına müsaade etmeyen Michael ona bir kez bakmış ve âşık olmuştur.

Bununla birlikte karşılaşma vesileleri kuzeninin bu genç bayanla evlenecek olmasını kutlamak adına düzenlenen bir yemektir. Hayat işte böyle ironiktir...

Ancak bir süre sonra Francesca eşini kaybeder ve arkadaşı, sırdaşı olarak gördüğü Michaelın desteğini bekler. Michael ona olan aşkından bahsetme cesaretini kendinde bulamaz... Ta ki genç kadın bir gece masumane bir şekilde kollarının arasına sığınana ve tutkunun en ahlaksız sırlardan bile güçlü olduğu kanıtlanana dek.

Günümüzün Jane Austenı.
Jill Barnett

Tam anlamıyla kusursuz bir hikâyeci.
Publishers Weekly

Bridgerton serisinin altıncısı da sonunda bitti.

Aslında bu kitapta baya bir sıkıldım.Çünkü gerçekten ama gerçekten iki karakter de çıkmazda kalmışlar ve ne yapacaklarını bilmiyorlardı.Karakterlerin 'o bana asla aşık olmayacak' düşüncesinden nefret ediyorum.Michael da tıpkı öyle düşünüyor.

Abi iki karakter de John yüzünden bir birlerinden uzaklaşmaya çalışıyorlar,özellikle de Michael.'Ne John'muş arkadaş!' dedim artık o kadar sıktı.Neredeyse 100 sayfa sonra da ilk öpücük geldi.Ama baya sıktı yani.John da John,John da John,abi John öldü,alo!Orada ses var mı?! :)

Neyse,sonu çok ama çok güzeldi.Gerçekten çok güzel ve tatlı bir sonu var.Ben çok sevdim en azından.Okunması gerek ve kesinlikle 5 puanı hak ediyor.Umarım siz de seversiniz.Seversiniz değil mi? :)

Okuyun ve yorumlayın.Keyifli Okumalar! :)

Logo Design by FlamingText.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...