FUDANJUKU

FUDANJUKU
Kesinlikle dinleyin.

Bangtan Sonyeondan

Bangtan Sonyeondan
Kesinlikle dinleyin.

7 Temmuz 2014 Pazartesi

Kitap tanıtımı-Kathleen Long-Gökkuşağını YakalamakSiz kendi gölgenizin esiri olmuşken, başkasının hayatını nasıl aydınlatabilirsiniz?

Bir zamanlar tek derdinin fazla kiloları olduğunu düşünen Bernadette Murphy, hayatın, yediği çikolata kadar tatlı olmadığını acı bir şekilde anlamıştır. Babasının ani kaybıyla kendini adeta bir boşlukta bulurken, kocasının onu terk edişiyle içten içe savaşmaktadır. En yakın arkadaşının bir bebek beklediği gerçeği ise onu adeta karanlığa sürüklemektedir.

Aslında acıya ve kalp ağrısına hiç de yabancı olmayan Bernadette, babasının ona bıraktığı şifreli cümlelerden oluşan bir defterle kendine bir yol bulmaya çalışacaktır. Çözmeye çalıştığı her şifreli cümle, yeni bir umut kapısıdır onun için. Ya bu umut kapısını aralarken gökkuşağının peşinden gidecektir ya da kendi gölgesine hapsolacaktır...

Gökkuşağını Yakalamak, kabullenişi ve hayat sağanağında nasıl ilerleyeceğimizi trajikomik bir dille anlatan etkileyici bir roman…

"Kabullenişin ne demek olduğunu en iyi şekilde anlatan bu roman, kendi gökkuşağımızı bulmanın tek yolu olan hayat sağanağında nasıl yol almamız gerektiğini gösteriyor."
<İ>A Novel Review

"Ender kitaplar daha ilk sayfadan okuyucusunun başını döndürür. Gökkuşağını Yakalamak, işte onlardan biri."
Novel Escapes

Her zaman yeni kitaplara,yeni filmlere,yeni oyun ve başka eğlencelere açığımdır.İşte bu da yeni bir kitap.Eminim benim gibi yeni şeylere açık olanlar vardır ve ben de bu yeni şeyleri onlara sunmaya açığım.İşte sevgili okurlarıma yeni bir kitap. :)

Trajikomik ne demek bilmiyorum ama gizemli bir kitaba benziyor ve benim gibi bu kitabı kaçırmamak isteyenleri bulacağıma eminim.Bernadette'nin bu garip hikayesini okumak isteyenler için harika bir sürpriz var,ne mi?Tabi ki webcanavarı pdf'si. :)

Yeni şeylere açık olmakta fayda var,çünkü yeni bir kitabı elinize aldığınızda tıpkı evin bahçesine bakıp da içinin nasıl olduğunu bilemeyeceğiniz gibi kitabın da kapağına bakıp nasıl bir kitap olduğunu asla anlayamazsınız.İşte bu yüzden yeni şeylere açık olmayanlar kitapların kapağına bakıp değerlendirdikleri için belki de içinde çok harika bir hikaye olan kitapları kaçırıyorlar.Yeni şeylere açık olalım. :)

Belki de bize bu kitap yukarıda Novel Review'in de dediği gibi hayat sağanağında nasıl yol almamız gerektiğini bize anlatıyordur.Denemekte fayda var ama değil mi? :)

Sizi bekletmeden kitap bilgilerini ve kitabı okumak için iki seçeneği yazacağım. :)

Kitap bilgileri
 Kitap ismi:Gökkuşağını yakalamak
Orjinal isim: Chasing Rainbows
Yazar:Kathleen Long
Kategori:Edebiyat dizisi
Yayınevi:Arkadya yayınları
Fiyat(28% indirimli):12,24 TL(KDV Dahil)


Kitabı indirmek ve okumak isteyenler buraya tıklaya bilirler.
Kitabı satın almak isteyenler buraya tıklaya bilirler.
Kathleen Long hakkında bilgi edinmek isteyenler buraya tıklaya bilirler.

Dikkat:Bu kitap idefix.com sitesinden alınmıştır.Kitabı satın alırken bir sorun çıkarsa bunu idefix.com sitesine bildirin.

İyi okumalar! :)  

Alida Marmaris 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...