18 Haziran 2017 Pazar

AAA No Way Back tepkilerimAAA no way back ile ilgili görsel sonucu

Selam!
AAA'in yeni şarkısı geldi!Yeey!
Aslında 4 gün oldu ama ben şimdi yazıyorum.Sağol üşengeçliğim.

AAA no way back ile ilgili görsel sonucu

Herneyse,şarkıya gelirsek,güzel bir şarkıydı,ama ne yalan söyleyeyim,çok daha iyi AAA şarkılarını gördüm.Chiaki olmayınca bir garip oluyor tabii.
Şarkıdan çok klibi beğendim desem doğru olur hani.6 AAA üyesi bu sefer karşımıza beyazlar içinde çıkıyor.Ve inanılmaz renkli atmosferden,tropik mekandan,sular akan sahnelerden anlayacağınız üzere bu bir yaz şarkısı.Bütün yaz dinleyeceğim bir yaz şarkısı.
Nissy'nin inanılmaz gülümsemesine ölürken(yeminle ben bu çocuğu Kim Seok Jin'e çok benzetiyorum),Naoya'nın şapkalı hali yine gözlerimizde kalpler yaratırken,Shuta'nın kızıl saçlı hali kalp krizi geçirtirken,Sky-Hi rap yaparak göz kamaştırırken,Misako bütün mükemmeliğini gözler önüne sererken,Shinjiro bakışlarıyla bile içimizi eritirken,ama gözler yine de meleğimiz Chiaki'yi ararken...Ah,bu klip çok güzeldi,tek eksiği İto Chiaki idi.


AAA no way back ile ilgili görsel sonucu

Cidden her ne kadar güzel olsa da,Chiaki'nin yokluğu farkediliyor.Misako da harika ama Chiaki gerçekten özlenecek.Açıkçası bu şarkıdan daha iyileri vardı.Bunu bir AAA fanı olarak söylüyorum,daha iyi olabilirdi.
Ama Chiaki'nin yokluğuna alışacağız.İlla ki alışacağız.
Yine de AAA yine çok iyi bir şey yapmış.Kesinlikle hayal kırıklığı değil.
Ve bence,Chiaki'nin ayrılışından hemen sonra çıkan bu No Way Back,bize artık geriye dönüş olmadığını,grubun bundan sonra Chiaki'siz devam edeceğini açıklar gibiydi.Cidden geriye yol yok.
Eğer AAA hakkında hiç bir bilginiz yoksa ve ekrana 'ne diyor bu' dercesine bakıyorsanız sizi aşağıdaki linke bir bakmaya davet ediyorum.
Dinleyin canlar dinleyin.
Başka yazılarda görüşmek üzere!
Jaa ne minna! ^_^
Bu Aralar Ne Dinliyorum ~1
AAA - No Way Back
Logo Design by FlamingText.com

2 yorum:

  1. yazabiliyosuuun yazamıyom diyodun heyooooo bıp tıs bıp tıs :)

    YanıtlaSil

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...