FUDANJUKU

FUDANJUKU
Kesinlikle dinleyin.

Bangtan Sonyeondan

Bangtan Sonyeondan
Kesinlikle dinleyin.

6 Mart 2017 Pazartesi

Evde yalnız kalmak


doctor who fantastic gif ile ilgili görsel sonucu

Bonjour!

Bu saatte okulda olmalıydım aslında.Fakat evde kaldım çünkü annemlerin araba ile ilgili bir işi var ve ben bu yüzden okula gidemedim.Şu an evde yalnızım.

Dedim madem okula gitmiyorum(parantez içinde 'kurtuldum' amma elbette bunu içimizden söylüyoruz) o zaman açayım da bir yazı yazayım.Ne yazayım diye düşünürken,neden evde yalnız kalmakla ilgili bir yazı yazmıyorum dedim kendi kendime.


İlgili resim

Benim en sevdiğim şeylerden biri evde yalnız kalmak.Eskiden,yani çocukken yalnızlıktan,evde yalnız kalmaktan korkardım.Şimdi ise gerçek anlamda huzur benim için.Dilediğim gibi gezmek,dilediğim gibi etrafı dağıtmak,dilediğim gibi müzik dinlemek,istediğimi yapmak...Adeta huzur.Bunu yazarken bir de aklıma 'Home Alone' geldi.Hani şu evde noel zamanı tek başına kalan çocuk.Ay ne çok bilmişti yaa o çocuk :D


doctor who allonsy gif ile ilgili görsel sonucu

Neyse konudan saptık.Dediğim gibi ben evde yalnız kalmaya bayılıyorum.İstediğim bir şarkıyı açıyorum,istediğim gibi bağıra bağıra şarkı söyleyip dans edebiliyorum,
istediğim gibi kendi kendime konuşabiliyorum(evet kendi kendime konuşmak en sevdiğim şeylerden biri :D ),istediğim yiyorum içiyorum,istediğim gibi evde dolaşıyorum adeta ev sadece benim yani.Şu an da evde yalnızım ve deliriyorum.Yaşasın evde yalnız olmak!
Bu arada,sanırım bu evde yalnız kalma sevgimi annemden almışım çünkü diyor ki o da gençken evde yalnız olmayı çok severmiş.Annemin kızıyım :D


doctor who geronimo gif ile ilgili görsel sonucu

Bu arada,hazır bu yazıyı yazmışken laf arası bir kaç şeyden bahsetmek istiyorum.Dediğim gibi yakında 'Sevdiğim j-pop solo sanatçıları' yazısı hazırlamayı planlıyorum.
Fudanjuku ile ilgili öğrendiğim bir kaç küçük şey var.Ben Leo ile birlikte otaku durumu bitmiş sanıyordum ama bitmemiş.Son öğrendiklerime göre Light dans otaku'su,Leo da koku otaku'su(evet Leo'nunkini duyduğumda ben de 'he?' diye bir tepki verdim.Kız bildiğin kokuları seviyor.Bu arada en sevdiği koku iris).Bunun hakkında da ayrı bir yazı yazıp detaylıca açıklayacağım.Burada da kısaca bahsedeyim dedim.
Fudanjuku hakkında ve j-pop solo sanatçıları hakkında yazımı bekleyin. :)
Siz ne düşünüyorsunuz?Evde yalnız kalmayı seviyor musunuz?
Başka yazılarda görüşürüz!
Jaa ne minna! ^_^
Logo Design by FlamingText.com

5 yorum:

 1. Ohhh nihayet anladigim konulardan yazmissin 😃 şekerim ben yasliyim anlamam öyle yabanci yabancı seylerden.😃 Yorum bile yapamıyodum vallahi.

  Evde tek kalmayı bende severdim.Yüzme maske yapar,tv seyreder,bol bol tikinirdim 😃

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yakında kitabımı bitirip yorumunu yazacağım.Onu okursunuz merak etmeyin :)
   Yaa yaşlı değilsiniz siiz,bu arada prensese benden bol bol öpücükler ^_^

   Sil
  2. Burda olsaydin oda seni öperdi ablasıı 😃 hıhh tamam bak onu okurum anlastik .😘💙💙

   Sil
 2. evde yalnız kalmak daa tatlıııı sen okumak daaa :)

  YanıtlaSil

Oralarda Mavi Birşeyler bulamadım ama...